· Odwiedzin ogólnie: 13198835
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Niestety przegrywamy z Ossą

27 kwietnia 2024; 19:45 - administrator Komentarzy: 0

Niestety przegrywamy z OssąW meczu 23 kolejki Ligi Okręgowej Huragan Morąg przegrał z Ossą Biskupiec Pomorski 2:1(1:0). Bramkę dla naszej drużyny strzelił Igor Koć.

Huragan zagrał, szczególnie w pierwszej połowie, bardzo dobre zawody. Mięliśmy w tej części sporą przewagę i stwarzaliśmy sporo sytuacji bramkowych. Jedną z nich wykorzystał w 18 minucie Igor Koć. Potem w dalszym ciągu kontrolowaliśmy mecz. Dobra gra zaowocowała zdobyciem drugiego gola. Jednak bramka zdobyta przez Wiktora Matrackiego nie została uznana. Asystent sędziego wskazał na pozycje spaloną.

W drugiej części spotkania gospodarze strzelili dwie bramki po naszych błędach. Raz popełniliśmy błąd w kryciu , drugą bramkę straciliśmy przy wyprowadzaniu futbolówki z naszej połowy.

Niestety starania Huraganu nie przyniosły efektu pomimo ambitnej postawy naszych zawodników.
Jeśli urazy się wyleczą i kontuzje ominą piłkarzy to jestem pewien że wkrótce wrócimy na zwycięską ścieżkę. Wiosna pokazuje że mamy lepszy zespół niż jesienią. Maj będzie dla nas aktywny. Gramy w środku tygodnia zaległy mecz z Unią w Suszu a potem na własnym stadionie ważny mecz z Polonią Pasłęk – powiedział trener Tomasz Sambor.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo