· Odwiedzin ogólnie: 13238479
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Forma będzie jeszcze wyższa

21 sierpnia 2019; 20:22 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Forma będzie jeszcze wyższaPo dwóch ostatnich meczach i czterech zdobytych punktach przed następnymi zmaganiami ligowymi w Kaczkanie Huraganie jest optymizm.
Szczególnie zwycięstwo w Warszawie jest niezwykle cenne. W obu meczach z dobrej strony pokazał się Mateusz Szmydt.
Jeżeli chodzi o moją formę to z meczu na mecz czuję się coraz lepiej. Wiem jednak, że to nie jest jeszcze moje maksimum możliwości co postaram się udowodnić w najbliższych meczach. Ostatni tydzień nie był lekki, ale fizycznie czuję się bardzo dobrze i jest dużo czasu na regenerację przed kolejnym meczem- mówi Mateusz.
Podsumowując jeszcze ostatni mecz , wszyscy zawodnicy podkreślają że Polonia to trudny teren.
To nie był łatwy mecz, do 75 minuty był bezbramkowy remis. Kosztował nas dużo zdrowia tym bardziej cieszy takie zwycięstwo- twierdzi nasz pomocnik.
W 90 +3 minucie po podaniu Mateusza drugiego gola pieczętującego wygraną zdobył A. Kołosov.
Z Antkiem dobrze rozumiemy się na boisku, na pewno to pomaga we współpracy podczas gry i pozytywnie wpływa na zespół- mówi M.Szmydt.
W sobotę mecz w Morągu z Ursusem. Zespół ze stolicy grał jak równy z równym z Legą II i przegrał 2:3. Czy tym razem to my będziemy faworytem ?
Punkty dopisuje się po meczu. Ursus to dobry zespół i nie przyjadą do Morąga po to by za darmo oddać nam punkty- kończy Mateusz