· Odwiedzin ogólnie: 12925626
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Jeziorak lepszy od drużyny rezerw Kaczkana Huraganu

16 września 2017; 22:17 - tkuc32 Komentarzy: 0

Jeziorak lepszy od drużyny rezerw Kaczkana HuraganuW meczu 7. kolejki klasy okręgowej gr. II Jeziorak Iława pokonał rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 4:2 (0:0).

Zajmująca drugie miejsce w tabeli drużyna rezerw też miała swój mecz na szczycie bowiem zmierzyła się w Iławie z liderem rozgrywek - drużyną Jezioraka. W pierwszej połowie piłkarze Jezioraka mimo optycznej przewagi nie mogli pokonać dobrze spisującego się w naszej bramce Kamila Skopa. Po przerwie padło aż sześć bramek, niestety cztery z nich zdobyli gospodarze i mogli się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Dla morążan jest to druga porażka z rzędu.

Jeziorak Iława - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Foj (56. minuta) , 2:0 Słomski (63. minuta), 2:1 Joniuk (72. minuta), 3:1 Galas (74. minuta), 3:2 Kuśnierz (80. minuta), 4:2 Suchocki (84. minuta).

Żółte kartki: Foj - Lenart, Giemza, Gębala, Kuśnierz.

Jeziorak: Jędrzejewski - Foj, Kressin, Słomski, Kowalski, Krajewski (77' Kaszlewicz), Galas, Święty (86' Parulis), Madej (89' Wantowski), Suchocki (90' Wojtczuk), Figurski.

Kaczkan Huragan II: Skop - Krajewski (46' Narojczyk), Joniuk, Lenart, Stankiewicz, Giemza, Gębala (58' Sinoradzki), Segin (68' Wiśniewski), Kuśnierz, Matracki, Podgórski (63' Kuper).